top of page

כדי להמחיש מה אנחנו עושות ובמה אנחנו מאמינות -
נתחיל בסיפור קצר שנותן לנו השראה ומכוון את העשייה שלנו: 

השרברב והגשש 

באחד הימים נוצרה בכפר בעיה חמורה: המים בכל הצינורות טפטפו, שום דבר לא זרם בצורה טובה. בחלק מהבתים היו מים חומים, באחרים זרימה מוגזמת ולבתים אחדים בקושי הגיעו מים. ראש הכפר החליט להזמין אליו שרברב מנוסה מהעיר הגדולה. שבועות עברו, השרברב הציע אינסוף הצעות, כולן עלו ממון רב, וכולן נשמעו נכונות. אבל למרבה הצער, הבעיה לא נפתרה.
 
ראש הכפר הרגיש את הזעם והייאוש מתגברים סביבו, ולא ידע מה לעשות. הוא הרי לקח את איש המקצוע הטוב ביותר... מהעיר הגדולה! מומחה! 
בצר לו, נזכר בחבר ותיק, גשש שלמד מטובי הגששים את מלאכת העקיבה. "הוא אמנם לא מבין בצינורות, אבל אולי יוכל לעזור", אמר לעמיתיו שלגלגו על הרעיון. 
הגשש הגיע לכפר וביקש מראש הכפר שייתן לו יום שלם להסתובב בשקט.

 

אחרי שעות ארוכות חזר ואמר:  "אני לא יודע מה הבעיה שלכם, אבל אני רואה מאיפה היא מתחילה", והצביע על בור מכוסה אזוב בכיכר המרכזית. 
"בכלל לא שמתי לב" אמר ראש הכפר, מוטרד ונבוך, "למרות שהבור היה מול עיני. איך קלטת?" 
"אני מקשיב לזרימת המים", ענה הגשש ומבלי להוסיף עוד מלה, המשיך לדרכו. 

אנחנו ב FOCUSINGTEAM מקשיבות לזרימת המים. בעבודה המשותפת נחפש ונמצא יחד את נתיב הזרימה האמיתי, לעיתים החבוי, שלכם כמנהלים ומתוך כך של הארגון שלכם. 
הלקוחות שלנו בוחרים בנו כדי שנעזור להם להבין ולפתור חסימות שונות, פנימיות וחיצוניות, ועל ידי כך להגיע לשינויים ולתוצאות ארוכות טווח. 

טופפוקוס_edited.png

ייזום פרויקטים

חיבור בין יזמים לבין גופים ארגוניים וציבוריים, לקידום פרויקטים שיניעו את העולם למקום טוב יותר

באופן שיתרום לכמה שיותר אנשים בכמה שיותר מקומות. 

אסטרטגיה + תשתית יזמית + חיבור ליזמים הטובים ביותר בשטח  =  תוכנית שעובדת

יעוץ אסטרטגי | תקשורתי לבכירים

ליווי מנהלות ומנהלים בכירים בתהליך אישי, למיצוי פוטנציאל המנהיגות וההובלה. מטרת היעוץ היא לחבר בין הסיפור האישי לבין הובלת האנשים והחזון, בתהליך שבועי שמחדד הבנות, הקשרים רחבים ותוכניות ביצועיות. 

היעוץ בשיטת ההתמקדות עוזר לבנות מסננת טובה: התמקדות, כשמה כן היא, עוזרת לכם להתמקד במה שחשוב עבורכם באמת. ההתמקדות יוצרת פילטרים לבחירה משלל אפשרויות ומאפשרת חוויה של דיוק ובהירות.  

בליווי בכירים אנחנו פועלות מתוך תפיסה שמחברת בין האישי למקצועי. אנו מאמינות שמנהלות ומנהלים צריכים להביא למקום העבודה את הערכים, ההעדפות והאמונות שלהם על מנת להגיע להשגים משמעותיים. תהליך הליווי מחבר בין היום-יום המקצועי על אתגריו ומורכבותו לבין ה"אני" המלא והשלם שלכם, לפעולה הרמונית בכיוון אחד. 
 

שיחות יעוץ שבועיות

שעה ממוקדת עבורכם בלבד

Artboard 19.png

מפגש עם יעדים ופרויקטים בעבודה

שעתיים / שלוש אחת לחודש 
חקירת עומק של יעד או פרויקט מסוים

שמעורר חסמים או בעיות

Artboard 19 copy.png

יעוץ תקשורתי

אפשרות לליווי קבוע של בכירים שנמצאים בחשיפה תקשורתית גבוהה (או בהתאם לצורך, אד-הוק).
היעוץ התקשורתי תומך בקשר בין היעדים שהצבתם לבין החשיפה שלהם במדיות שונות. 

Artboard 19.png

איך זה נראה?

מרכאות.jpg

עולם הניהול המערכתי הוא גדול ומשתנה. לעיתים הוא עגול, לפרקים  הוא קוצני, ותמיד הוא דורש מיקוד ועבודה אינסופית. במערכת ציבורית על אחת כמה וכמה.  רונה ושרי מפוקוסינג טים מצליחות בכל פגישה שבועית להוציא אותנו עם צידה ישומית לדרך, ואפשרות לדייק ולחדד מסרים. אנחנו מוצאות את עצמנו מחכות לשעה המשותפת כדי לעצור יחד, לסדר את המחשבות והרגשות, ולהבין טוב יותר את היעד לשבוע העוקב. עד שלא נחשפים למענה, לא מרגישים בצורך...

שירלי רימון ברכה, ראש מנהל חינוך בעיריית תל-אביב
ליזה בן חמו, סגנית ראש מנהל חינוך בעיריית תל אביב

ארז גביש. יזם ומייסד טובריז טכנולוגיות, חברת סטארט אפ רפואי.

"כמנהל ויזם, האתגר המשמעותי ביותר מבחינתי הוא לאפשר למנוע הפנימי שלי את התנאים שיאפשרו לו להמשיך להניע את הארגון באופן אופטימלי.  תהליך היעוץ הוסיף "שמן למנוע"  באופן שקשה להסביר. בעשרה שבועות בלבד (עם משימה קצרה בין לבין), חל שחרור דרמטי: החלטות ותוצאות עסקיות החלו לזרום בקצב גובר, המכירות הוכפלו, ובמקביל השתנתה איכות החיבור בין החוויה האישית לבין העולם. אני פשוט נכנסתי Into-the-zone. "

התמקדות (פוקוסינג) עוזרת לצוותים להתחבר טוב יותר לעשייה
למקד מטרות אישיות ולחבר אותן למטרות הארגון על מנת להוליד רעיונות יצירתיים משותפים

איך לספר סיפור?

פשוט זה טוב

אנו עובדות עם אנשי מקצוע מובילים בתחומי תוכן שונים. מטרתנו היא למצוא את הדרך הפשוטה ביותר לבטא את מה שחשוב. התמקדות היא היכולת לגעת בעיקר ולוותר על התפל, כך שלא תבזבזו משאבים וזמן על עודפים

Artboard 21.png

מקצוענות

כל התכנים יונגשו ברמה הגבוהה ביותר, ובדרך שתשרת את היעדים שלכם

Artboard 21.png

זיקוק מסרים

לפני שתפנו לאנשי תוכן, חשוב שתדעו מה אתם רוצים לקדם. זו שאלה מסובכת יותר מכפי שנדמה, ונדרשת התמקדות אמיתית של המוביל וצוותו על מנת להבין מה "המנוע" – מה מפעיל אתכם ולאן אתם רוצים להגיע.

Artboard 21.png

זיהוי תכנים מועילים

 יש אינסוף תכנים בעולם, ולמעשה אנחנו בעולם של אינפלציית תכנים. כלומר התוכן שאתם רוצים להעביר נכנס למרחב מוצף ומסוחרר.  הרקע שלנו בעולם התקשורת מחד ובעולם ההתמקדות מאידך עוזר לנו לזהות את התכנים שיבדלו אתכם ויאפשרו למה שחשוב לכם לומר – להגיע לעולם.

Artboard 21.png
מחוץ למסך 4.png
מחוץ למסך 5.jpg

פרויקט תוכן ענק שהובלנו עבור מנהל החינוך בעיריית תל אביב

הפרויקט עסק בפיתוח של ערכות "מחוץ למסך" לצוותי חינוך ולתלמידים בכל מערכת החינוך בתל אביב, וכלל עבודת רוחב עם ההנהלה , פיתוח ערכות, מערך תקשורת, הערכה ומשוב.

bottom of page